Jaunums! Profesionāla zobu balināšana ar “Philips ZOOM WHITE SPEED”

“Diplomātiskā servisa medicīnas centrs” iepazīstina ar “Philips ZOOM WHITE SPEED” sistēmu profesionālai zobu balināšanu – lielisks efekts bez kaitējuma zobiem.

Dzīves laikā zobu toni ietekmē vairāki faktori:

  • iedzimtība;
  • novecošana;
  • pigmentēts uzturs un dzērieni;
  • smēķēšana un tabakas košļāšana;
  • slikta mutes higiēna, zobu bojājumu un traumu izraisītās izmaiņas;
  • medikamenti un dažādas ārstnieciskās terapijas.

Daļu no šiem aspektiem mēs nevaram kontrolēt, un zobu balināšana ir vienīgais veids kā atgūt smaida pievilcību, pārliecību un dzīves kvalitāti.

“Philips ZOOM WHITE SPEED” apvieno galvenos procedūras kvalitātes faktorus – nepārspējamu rezultātu un nekaitīgumu zobu emaljai un pulpai.

Augstas efektivitātes tehnoloģija: “ZOOM WHITE SPEED”zobu balināšanas tehnoloģijas pamatā ir gēls ar augstu ūdeņraža pārskābes saturu, kas ir pakļauta ultravioletā (UV) starojuma iedarbībai. Procedūras efektivitāti paaugstina jauns procedūras posms – pirms katra balināšanas cikla uz zobiem tiek uzklāts balināšanas reakcijas paātrinātājs. Tam seko balināšanas gēla uzklāšana un aktivizēšana ar UV gaismu. Balināšanas procedūra ilgst vien 15 minūtes. Atkarībā no turpmākās zobu kopšanas, efekts var saglābāties gadiem un atkārtota procedūra var nebūt nepieciešama.

Zobu aizsardzība: atšķirībā no citiem balinošajiem gēliem, “ZOOM WHITE SPEED” satur kalcija fosfātu, kas aizpilda visus mikrodefektus, kas var rasties sagraujot pigmentu. Zoba emalja procedūras laikā netiek bojāta, tieši pretēji – tiek nostiprināta, padarīta gludāka, mazinās zobu jutība.

Profesionalitāte: pirms procedūras konsultācija ar zobu higiēnistu ir obligāta. Tās laikā tiek izvērtēts zobu stāvoklis un paredzamais rezultāts, apspriesta procedūru norise. Kursam noslēdzoties, speciālists izvērtēs rezultātu un sniegs ieteikumus turpmākai zobu baltuma un veselības saglabāšanai. Zobu balināšanas procedūra notiek klīnikā, medicīnas profesionāļa vadībā – Jūsu komforts un drošība ir garantēti!

Par procedūru

Sagatavošanās: konsultācija, zobu nopulēšana, aizsargbrilles, mutes dobuma sagatavošana procedūrai (mutes pletējs, smaganu izolācija u.c.).

Norise: reakcijas paātrinātāja uzklāšana, balinošā gēla uzklāšana, gēla aktivizēšana ar UV gaismu. Pēc procedūras gēls tiek noskalots ar ūdeni.

Procedūras ilgums: 15 min.

Kursa ilgums: 3-4 procedūras.

Izmantojiet iespēju jauno gadu sākt ar žilbinošu smaidu

Cenas:

• 460 EUR zobu balināšana ar Philips ZOOM! + individuālās balināšanas kapes un Philips ZOOM! zobu balināšanas komplekts lietošanai mājās
• 345 EUR zobu balināšana ar Philips ZOOM.

Piesakies:
“Diplomātiskā servisa medicīnas centrs”
Baznīcas iela 18
26525711 vai 67229942
info@dsmc.lv

Nevilcinies un piesakies jau tagad!