Jaunumi

Oftalmoloģija
12.06.2024.

JAUNUMS! Lāzeroftalmoloģija “Diplomātiskā servisa medicīnas centrā”

“Veselības centrs 4” grupas uzņēmumā “Diplomātiskā servisa medicīnas centrs” šī gada jūlijā darbu uzsāk augsti kvalificēta un pieredzes bagāta oftalmoloģe, lāzeroftalmoloģe Žanna Artiņa.
04.04.2024.

”Veselības centrs 4” – inovācijas, tehnoloģijas, pieredze, kvalitāte: jau 30 gadus

"Veselības centrs 4", viena no lielākajām privātajām daudzprofilu medicīnas iestādēm Latvijā, kas dibināta 1994. gadā, svin 30 gadu jubileju!
Preventīvā medicīna
05.03.2024.

Domāt un rūpēties par veselību preventīvi ilgtermiņā ir izdevīgāk

SIA ''Veselības centrs 4'' - viena no lielākajām privātajām daudzprofilu medicīnas iestādēm Latvijā – savos sociālo tīklu kontos uzsāk informatīvu kampaņu par preventīvo medicīnu ''Dzīvo veselīgi un noveco skaisti''.
Mamogrāfija
03.11.2023.

Pārbaudi krūtis laikus!

Kad krūtis jāpārbauda ar ultrasonogrāfu, kad – ar mamogrāfu, un ar kuru labāk var redzēt, ja kaut kas tiešām nav kārtībā? Kad pielieto sonoelastogrāfiju? Skaidro ''Veselības centra 4'' grupas uzņēmumu ''Capital Clinic Riga'' un ''Diplomātiskā servisa medicīnas centrs'' radioloģe Karīna Panova un ''Veselības centra 4'' un ''Baltijas Vēnu klīnikas'' radioloģe Sandra Lapuķe.
Hipertensijas kontrolēšana
20.05.2022.

Hipertensija ir jākontrolē

Globāli 3 no 10 cilvēkiem ir hipertensija jeb paaugstināts asinsspiediens, bet Latvijā pēc 40 gadu vecuma ar šo veselības problēmu saskaras 2 no 5 cilvēkiem, šim rādītājam vēl vairāk pieaugot līdz ar vecumu. Par hipertensijas dažādajām izpausmēm, riskiem un dzīvesveida nozīmi stāsta kardiologs grupas ''Veselības centra 4'' uzņēmumā ''Diplomātiskā servisa medicīnas centrs'' Matīss Karantajers.
21.04.2022.

Profesionāla zobu balināšana ar “Philips ZOOM WHITE SPEED”

“Diplomātiskā servisa medicīnas centrs” iepazīstina ar “Philips ZOOM WHITE SPEED” sistēmu profesionālai zobu balināšanu – lielisks efekts bez kaitējuma zobiem.
14.02.2022.

Jekaterina Gagarina

Jekaterina Gagarina - ultrasonogrāfijas speciālists, radiologs
Iesnu jeb rinīta ārstēšana
24.01.2022.

Iesnas jeb rinīts: seši soļi cīņā ar tekošo degunu

Rinīts, kas sarunvalodā pazīstams kā iesnas, ir deguna gļotādas iekaisums, kas parasti ilgst no 7 līdz 10 dienām. Ja organismam ir vāja imunitāte un tas nespēj cīnīties ar simptomiem vai ir jau kāda cita hroniska slimība, rinīts var kļūt hronisks. ''Veselības centrs 4'' grupas uzņēmuma ''Diplomātiskā servisa medicīnas centrs'' (''DSMC'') otolaringoloģe Elīna Eliasa-Vīgante un ''Euroaptieka'' farmaceite Zane Melberga skaidro, kas tad ir rinīts un kā to efektīvi ārstēt.
Zobu ārstēšana
12.01.2022.

Plašās zobu ārstēšanas un profilakses iespējas

“Diplomātiskā servisa medicīnas centra” (DSMC) zobārsti un zobu higiēnisti kvalitatīvi, ātri un ar individuāli pielāgotām metodēm rūpējas par klientu zobu skaistumu un veselību. Ko gan sagaidīt klīnikas speciālistu kabinetos?
Jūrnieku veselības pārbaudes
11.01.2022.

Kāpēc jūrnieku veselības pārbaudes ir tik stingras? Kas ir Norvēģijas sertifikāts

Jūrnieku veselības pārbaudes un atzinumus par veselības stāvokli Latvijā izsniedz tikai Latvijas Jūras administrācijas Jūrnieku reģistra atzīts jūrnieku ārsts. Jūrnieku ārsta pārbaudes veic arī ''Veselības centrs 4'' grupas uzņēmuma ''Diplomātiskā servisa medicīnas centra'' (''DSMC'') Zane Zundāne. Ārste stāsta par jūrnieku veselības pārbaužu norisi, prasībām un augsti vērtēto Norvēģijas sertifikātu.
Nevilcinies un piesakies jau tagad!